Teknoloji

Türk Telekom’dan mobil müşterilere yönelik yüksek hızlı fiber internet kampanyası

Teknoloji ve dijital dönüşümdeki öncü rolüyle çalışmalarını sürdüren Türk Telekom, müşterilerine avantajlı teklifler sunmaya devam ediyor. Türk Telekom, mobil müşterileri için yeni bir fiber internet kampanyası başlattı.

Kampanya ile Türk Telekom taşınabilir müşterileri, ev internetinde Türk Telekom’u tercih etmeleri halinde 24 ay avantajlı fiyatlarla yüksek hızlı fiber internetten yararlanma şansı yakalıyor.

Türkiye’nin fiber gücü Türk Telekom, taşınabilir müşterilerine evde sınırsız fiber interneti cazip fiyatlarla sunan bir kampanya başlattı. Kampanya ile Türk Telekom taşınabilir müşterileri, ev internetinde yeni müşteri olmaları durumunda avantajlı fiyatlarla yüksek hızlı fiber internetten yararlanırken, taahhüt yaptıklarında 24 ay boyunca fiyat savunması alıyorlar.

100 Mbps’ye kadar fiber hız seçeneklerinde 480 TL indirim avantajı

Türk Telekom taşınabilir müşterileri, konut internetinde Türk Telekom’u tercih etmeleri halinde her şey dahil 204 TL yerine aylık 184 TL ödeyerek 35Mbps sınırsız fiber internet paketini satın alabiliyor. Söz konusu indirim 24 ay geçerli olup, kampanya fiyatı sabit kalmaktadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom müşterileri, 35 Mbps’den 100 Mbps’ye kadar yüksek hızlı fiber internet almaları halinde toplam 480 TL indirimden yararlanma fırsatı yakalıyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

civrilajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu